Grafika

FIREMNÍ TISKOVINY

Zpracujeme Vám veškeré tištěné reklamní materiály v kvalitní grafické a tiskové podobě.

Od tvorby vizitek, letáků a bločků až po katalogy a plakáty. Grafické návrhy a zpracování vznikají neustálou spoluprací s Vámi pomocí osobní i elektronické komunikace. Díky našemu fotoatelieru a vybavení pro produktovou fotografii jsme schopni zhotovit kvalitní, imageové nebo popisné snímky Vašich produktů nebo zboží. Spojením práce fotografa a grafika můžeme efektivněji přizpůsobit vznikající snímky grafickému návrhu tiskoviny a tím šetříme Vaše náklady.

BROŽURY A KNIHY

Máme zkušenosti i s tvorbou brožur a knih z historie nebo současnosti okolních obcí a měst. V těchto publikacích jde kromě dobré sazby textů, kvalitní grafické a technologické úrovně i o zvládnutí profesionální reprodukce fotografií, ať už nově pořízených nebo i velmi starých. Naší specialitou je velká pečlivost při skenování starých fotografií a dokumentů, a jejich následná úprava a retuš.

SVATEBNÍ OZNÁMENÍ, PŘÁNÍ A POZVÁNKY

Chcete mít originální svatební oznámení a nemůžete si vybrat z tuctové nabídky svatebních katalogů? Chcete vytvořit originální pozvánku k narozeninám, promoci nebo vytvořit jedinečnou koláž z Vašich fotografií a potěšit tak své blízké? Máte vlastní představu a nevíte či nemáte možnost jak ji zrealizovat? Obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme a budeme se podílet na finální podobě.